Конструювання одягу 3.0

Побудову викрійки вважають складним процесом із великою кількістю формул та обчислень. Особливістю та безперечною перевагою нашого курсу є його логічність і простота. Всього за два з половиною місяці ви навчитеся створювати сучасний та оригінальний одяг для чоловіків, жінок і дітей з урахуванням особливостей силуету фігури. Курс складається з 2 модулів по 7 занять.

У першому (базовому) модулі ви опануєте:
1. Правила зняття мірок.
2. Побудова основи спідниць (пряма, «олівець», «клинка», годе, «полусолнце», «сонце»).
3. Моделювання спідниць.
4. Побудова базової основи плечового виробу.
5. Моделювання основи плечового виробу.
6. Побудова коміра (стійка, відкладний, цільнокрійний, «англійський комір»).
7. Побудова рукава. Моделювання рукава.
8. Побудова основи брюк.
9. Моделювання брюк.
10. Основи конструювання верхнього одягу.

Авторська програма Наталії Єфремової — це збалансований і перероблений комплекс світових методик і власного 20-річного досвіду роботи конструктором одягу. Індивідуальний підхід у системі освіти Ukrainian Fashion Education Group допомагає кожному учаснику реалізувати свої власні ідеї та вирішити особисті завдання, саме тому в групі займаються до 10 осіб. Курс призначений для дизайнерів, швачок і конструкторів початківців, а також для всіх тих, хто бажає навчитися професійним основам конструювання та моделювання одягу.

 

Автор програми і куратор курсу: Наталія Єфремова — інженер-технолог швейного виробництва з 20-річним стажем виготовлення швейних виробів у тому числі з натуральної шкіри та хутра. Дипломований інженер-технолог і педагог. За більш ніж десятирічний період педагогічної діяльності навчила близько трьохсот фахівців за напрямами конструювання і технологія виготовлення швейних виробів з тканин. Серед учнів Наталії як успішні рядові конструктори і приватні підприємці, так і добре відомі у Харкові та за його межами дизайнери, в тому числі Олег Тарнавський і засновниця дитячого бренду одягу Anna Yerofeeva.
Початок курсу: 06.06.2020


Тривалість: 7 занять по 3 години


Розклад: субота, з 11-00 до 14-00


Адреса: Харків, площа Свободи, 8


Вартість: 3200 грн