Перейти к оплате

Емоційний інтелект

Кожна людина відчуває величезну кількість емоцій 24 години на добу (навіть під час сну) протягом всього свого життя. Але лише мала частина людей вміє ці емоції по-справжньому «чути», розпізнавати і тим паче керувати ними.
І саме той, хто здатний розпізнавати і регулювати свій емоційний «багаж», і є власниками високого рівня EQ. І саме вони домагаються найбільш значних успіхів, як в кар’єрі, так і в особистому житті.

Що ж таке емоційний інтелект? EQ — це сума здібностей і навичок, що допомагають людині розуміти спочатку свої власні емоції, наміри та мотивації а згодом — емоції, наміри та мотивації інших людей. Останні дослідження в області психології, нейропсихології та соціології показують, що для досягнення максимального успіху недостатньо мати високий рівень IQ (один із складових hard skills), необхідно також мати розвинений EQ (soft skills), що дозволяє найбільш повно реалізувати себе і свій потенціал.

Відмінною особливістю EQ від IQ, крім усього вищесказаного, є можливість його розвитку. Для фахівців fashion-індустрії EQ грає важливу (якщо не сказати чільну) роль, так як все, що пов’язано з fashion, стилем і красою має емоційний заряд і апелює саме до емоційної складової особистості кожної людини.

На семінарі-тренінгу «Емоційний інтелект» ви дізнаєтеся:
– Що таке емоційний інтелект і чому він сьогодні такий важливий?
– Як визначити першість між EQ і IQ?
– Як навчитися «чути» свої емоції?
– Як навчитися «чути» емоції інших?
– Як використовувати EQ в fashion-індустрії?
– Як емоції можуть допомогти поліпшити якість життя?

 

Лектор: Дар’я Морган. Професійний психолог, стиліст. 7 років досвіду психотерапевтичної практики, як в груповій, так і в індивідуальній терапії. Автор і ведуча тренінгів з міжособистісної комунікації і по розвитку EQ.
Освіта: Харківський Національний Університет справ, Міланська школа моди і стилю.


Дата/Час проведення:
2 жовтня, 9 жовтня
2 заняття по 2 години
11:00-13:00


Вартість: 650грн


"Емоційний інтелект 2.0"

  • 650 грн.
    В корзину