Перейти к оплате

Fashion English Intermediate 2.0

Курс призначений для стилістів, дизайнерів, власників fashion-брендів, fashion-блогерів, fashion — фотографів та інших фахівців модної індустрії.

Що таке english fashion? Це професійна англійська мова, без якої неможливе повноцінне спілкування та співпраця у всіх сферах сучасної фешн-індустрії. Саме тому ми розробили курс, якому немає аналогів не лише в Україні, а й за її межами. Ми дослідили оксфордську методику вивчення англійської мови для фахівців фешн-індустрії, додали передові техніки викладання, і створили структуру тем, які є найактуальнішими для повноцінної комунікації. Ну, і звичайно ж, ми приділили особливу увагу useful functional language. Таким чином в одному курсі ви відразу отримуєте і повноцінне вивчення мови, і професійну лексику і grammar notes. Вже з перших занять даного модуля ви будете впевнено себе почувати в будь-якій ситуації, — на виставці, в діловому листуванні, при читанні фахової літератури.
У коло досліджуваних тем входять наступні аспекти: чоловічий і жіночий одяг, кольори, моделі, силуети, особливості крою, fashion-виробництво, fashion — просування, покази, моделі, відео контент, fashion журналістика і т.д.

 

Куратор курсу: Анастасія Яцун.
Викладач в найбільшій школі англійської мови в Україні. Учасниця різних тренінгів і конференцій, таких як Teachers for Teachers with Hugh Dellar, IH Barcelona ELT Conference, IA TEFL Ukrainian Conference.


Початок курсу: 27 вересня


Тривалість: 5 тижнів


Розклад: 1 раз в тиждень (п’ятниця) 18.00-19:30.


Адреса: Харків, площа Свободи, 8


Вартість: 1750 грн.

 

Контакти: 099-012-9050, 067-578-6603
Зробіть крок у своє професійне майбутнє вже сьогодні!

"Fashion English Intermediate 2.0"

  • 1750 грн.
    В корзину