Перейти к оплате

Fashion Ескіз : Анатомія. Пози. Стилізація

Коли дизайнеру приходить ідея, він повинен вміти швидко передати її на папері. Тому навички ескізування критично необхідні для всіх творців моди. Якщо у вас є бажання навчитися малювати швидко і впевнено, то курс fashion-ескіз саме для вас!
І навіть якщо вас долає страх почати малювати і невіра у власні творчі можливості, ми точно знаємо який підхід вам допоможе в досягненні поставленої мети!
А також даний курс допоможе починаючому дизайнерові або fashion-ілюстратору знайти свої прийоми стилізації задуманого образу. Курс охоплює всі етапи створення професійного фешн-ескізу — від анатомії, малювання фігури і основних поз (за жанрами та напрямками) до промальовування одягу і загальної стилізації.

Fashion-малюнок — це професійна навичка, якою повинен володіти кожен творець моди. Особливість курсу — творчий максімалізм та перевірені правила! Вас чекає 99% практичної части, величезний простір для прояву таланта, індівідуальності та пошуку власного почерку. Будьте готові експериментувати. Працювати прийдется багато і далеко не гламурно. Але результат ми гарантуємо!
Повірте в себе та свої сили!

 

Куратор курсу: Ксенія Годованчук.
Fashion ілюстратор, графічний дизайнер.
Автор Колекції футболок Ukrainian Fashion Week Project.
Призер Epson Digital Fashion T-shirt Edition. 2D artist Провідний викладач UFEG


Початок: 1 лютого


Графік: Вівторок 18-30 — 20-00
Субота: 11-00 — 12-30


Тривалість: 2 місяці


Вартість: 1950 грн. на місяць


"Fashion Ескіз : Анатомія. Пози. Стилізація"

  • 1950 грн.
    В корзину