Перейти к оплате

Fashion Illustration 3.0

Якщо вам подобається малювати і ви любите моду, то fashion-ілюстрація може стати вашою професією та запаморочливою ​​кар’єрою!
Співпраця з будинками мод, створення принтів, розробка рекламних кампаній, колаборації з брендами, ілюстрування книжок, арт-проекти, живий малюнок на fashion week — затребуваність модних ілюстраторів зростає з кожним днем!

Спираючись на особистий досвід і знання модного ринку, спеціалістами освітньої платформи UFEG був розроблений курс Fashion Illustration.
Всього за дев’ять занять ви освоїте основи Fashion Illustration як унікального засобу творчого вираження і форми мистецтва! Завдяки нашим урокам, ви поринете в світ багатої історії та еволюції модного малюнка, дізнаєтеся основи теорій кольру, освоїте різні прийоми малюнка, пов’язані з анатомією людини, та різноманітні методи передачі текстильних фактур. І, звичайно, навчитеся створювати свої концепції в різних техніках і відточувати особистий стиль при створенні персонального портфоліо.

Особливість курсу — творчий максималізм та мінімум правил! Вас чекає 99% практичної частини, величезний простір для прояву таланту, індивідуальності та пошуку власного почерку. Будьте готові експериментувати. Працювати доведеться багато і далеко не гламурно. Але результат ми гарантуємо!
Повірте в себе та свої сили!

Куратор курсу: Ксенія Годованчук.
Fashion ілюстратор, графічний дизайнер.
Автор колекції футболок Ukrainian Fashion Week Project.
Призер Epson Digital Fashion T-shirt Edition.


Початок: 5 жовтня


Графік: Вівторок 18-30 — 20-00
Субота: 11-00 — 13-30


Тривалість: 1 місяць


Вартість: 1950 грн. при оплаті до 25 вересня
2200грн — з 26 вересня по 05 жовтня.


Група: до 8ми чоловік


Додаткові довідки за телефонами: 067-578-66-03, 095-807-43-01

"Fashion Illustration 3.0"

  • 2200 грн.
    В корзину