Fashion English.Pre-Intermediate

Цей online курс призначений для стилістів, дизайнерів, власників fashion-брендів, fashion-блогерів, fashion — фотографів та інших фахівців модної індустрії.

Що таке english fashion? Це професійна англійська мова, без якої неможливе повноцінне спілкування та співпраця у всіх сферах сучасної фешн-індустрії. Саме тому ми розробили курс, якому немає аналогів не лише в Україні, а й за її межами. Ми дослідили оксфордську методику вивчення англійської мови для фахівців фешн-індустрії, додали передові техніки викладання, і створили структуру тем, які є найактуальнішими для повноцінної комунікації. Ну, і звичайно ж, ми приділили особливу увагу useful functional language. Таким чином в одному курсі ви відразу отримуєте і повноцінне вивчення мови, і професійну лексику і grammar notes. Вже з перших занять даного модуля ви будете впевнено себе почувати в будь-якій ситуації, — на виставці, в діловому листуванні, при читанні фахової літератури.
У коло досліджуваних тем входять наступні аспекти: чоловічий і жіночий одяг, кольори, моделі, силуети, особливості крою, fashion-виробництво, fashion — просування, покази, моделі, відео контент, fashion журналістика і т.д.

Початок занять: 22 вересня.


Графік: вівторок, четвер з 10-30 до 12-00.


Тривалість: 4,5 місяці


Вартість: 1800 грн/міс.


 

Контакти: +38 099 012 90 50, +38 067 578 66 03

Зробіть крок у своє професійне майбутнє вже сьогодні!