Перейти к оплате

Історія візуальних мистецтв

Iсторія візуальних мистецтв налічує десятки тисяч років — найдавніші цивілізації використовували доступні методи для зображення значущих для них об’єктів і подій. З ранніх часів і до наших днів з’являлося безліч художніх течій, кожна з яких відбивала політичні та соціальні особливості свого періоду.

Сучасні художники і дизайнери постійно цитують історичні епохи візуального мистецтва, тому розуміння історичного контексту і значення кожного періоду та руху має концептуальне значення.

Курс з історії візуальних мистецтв призначений для професіоналів і любителів модної індустрії, тому що в даному курсі основний акцент зроблений на взаємозв’язку візуальних мистецтв і моди.

В ході курсу ви познайомитеся з основними течіями європейських візуальних мистецтв, починаючи з Доісторичної доби і до наших днів.

 

Куратор курсу: Брюханова Альона @dgtl_stylist і 3D fashion дизайнер. Випускниця Istituto Marangoni London за фахом Fashion Styling. Досвід роботи більше семи років, в тому числі для London Fashion Week, Vogue.it, Ozon, Client Magazine, Temperley London.


Розклад:
11 серпня
Середа, 10:30-12:30 (5 тижнів)


Формат: online


Вартість: 1550 грн


"Історія візуальних мистецтв"

  • 1550 грн.
    В корзину