Перейти к оплате

Конструювання одягу 2.0

Створення точних викрійок і лекал прийнято вважати складним процесом з великою кількістю формул та обчислень. І разом з тим особливістю і безперечною перевагою нашого курсу є його логічність і простота. Тому, якщо у вас вже є базові знання в області конструювання, то всього за півтора місяця ви навчитесь створювати більш складний та оригінальний одяг для чоловіків, жінок та дітей з урахуванням особливостей силуету фігури.

А також освоїте:
Особливості побудови та моделювання верхнього одягу.
градація лекал
Побудова дитячого одягу.
Робота з дизайнерськими ескізами / фотографіями.
Також в процесі навчання ви оволодієте навичками моделювання складних форм і фасонів, а також ознайомитесь з методом макетування (моделювання на манекені), який дозволить вам втілювати творчі задуми з неповторними лініями в життя.

По закінченню курсу кожен студент зможе реалізувати власну колекцію з 5 виробів, які ідеально сидять на манекені.

Авторська програма Наталії Єфремової – це збалансований і перероблений комплекс світових методик і власного 20-річного досвіду роботи конструктором одягу.

Індивідуальний підхід в системі освіти Ukrainian Fashion Education Group допомагає кожному учаснику реалізувати свої власні ідеї і вирішити особисті завдання, саме тому в групі займаються до 8 осіб.

Курс призначений для дизайнерів, швачок і конструкторів, які вже мають базові знання в області конструювання і моделювання одягу.

 

Автор програми і куратор курсу: Наталія Єфремова — інженер-технолог швейного виробництва з 20-річним стажем виготовлення швейних виробів в т.ч. з натуральної шкіри і хутра.
Дипломований інженер-технолог і педагог. За більш ніж десятирічний період педагогічної діяльності навчила близько трьохсот фахівців за напрямами конструювання і технологія виготовлення швейних виробів з тканин.
Серед учнів Наталії як успішні рядові конструктори і приватні підприємці, так і добре відомі в Харкові і за його межами дизайнери, в тому числі, Олег Тарнавський і засновниця дитячого бренду одягу Anna Yerofeeva.
Початок курсу: 02.11.2019


Тривалість: 7 занять по 3 години


Розклад: субота, з 11-00 до 14-00


Адреса: Харків, площа Свободи, 8


Вартість: 2850 грн при оплаті до 25 жовтня,
3300 грн при оплаті з 26 жовтня

 

"Конструювання одягу 2.0"

  • 3300 грн.
    В корзину