Конструювання одягу. 2 модуль. Авторський курс

Особливістю і безперечною перевагою нашого курсу є його логічність і простота. Незважаючи на те, що створення точних викрійок і лекал прийнято вважати складним процесом з великою кількістю формул та обчислень. Тому, якщо у вас вже є базові знання в області конструювання, то запрошуємо вас навчитись створювати більш складний та оригінальний одяг для чоловіків, жінок та дітей з урахуванням особливостей силуету фігури.

А також освоїте:

✔️ Особливості побудови та моделювання верхнього одягу;
✔️ градація лекал;
✔️ побудова дитячого одягу;
✔️ работа з дизайнерськими ескізами / фотографіями.
Також в процесі навчання ви оволодієте навичками моделювання складних форм і фасонів, а також ознайомитесь з методом макетування (моделювання на манекені), який дозволить вам втілювати творчі задуми з неповторними лініями в життя.

По закінченню курсу кожен студент зможе реалізувати власну колекцію з 5 виробів, які ідеально сидять на манекені.

Авторська програма Наталії Єфремової – це збалансований і перероблений комплекс світових методик і власного 25-річного досвіду роботи конструктором одягу.

Індивідуальний підхід в системі освіти Ukrainian Fashion Education Group допомагає кожному учаснику реалізувати свої власні ідеї і вирішити особисті завдання, саме тому в групі займаються до 8 осіб.

Курс призначений для дизайнерів, швачок і конструкторів, які вже мають базові знання в області конструювання і моделювання одягу.

 

Автор програми і куратор курсу:

Наталя Єфремова –

інженер-технолог швейного виробництва з 25-річним стажем виготовлення швейних виробів в т.ч. з натуральної шкіри і хутра.
Дипломований інженер-технолог і педагог. За більш ніж десятирічний період педагогічної діяльності навчила близько трьохсот фахівців за напрямами конструювання і технологія виготовлення швейних виробів з тканин.
Серед учнів Наталії як успішні рядові конструктори і приватні підприємці, так і добре відомі в Харкові і за його межами дизайнери, в тому числі, Олег Тарнавський і засновниця дитячого бренду одягу Anna Yerofeeva.


Початок курсу: 5.09.2020


Тривалість: 7 занять по 3 години


Розклад: cубота, c 11-00 до 14-00


Вартість: 3700 грн