Конструювання одягу 5.0

Особливістю та безперечною перевагою нашого курсу є його логічність та простота. І незважаючи на те, що побудову викрійки вважають складним процесом із великою кількістю формул та обчислень, ви зможете самі переконатись. що є шлях конструювати легко та професійно. Всього півтора місяця місяці ви навчитеся створювати сучасний та оригінальний одяг для чоловіків, жінок і дітей з урахуванням особливостей силуету фігури. Курс складається з 2 модулів по 7 занять.

У першому (базовому) модулі ви опануєте:
-зняття мірок для конструювання спідниць
— побудова базової конструкції спідниці:
-силует «олівець»
-силует «дзвінок»
— А-силует
-силует «сонце», «напівсонце»
-базове моделювання спідничної основи
-зняття мірок для побудови штанів
— побудова базової конструкціі штанів
-базове моделювання основи штанів
-зняття мірок для побудови плечового ізлелія
побудова баз.конструкціі плечового виробу
-базове моделювання основи плечового виробу
— побудова рукава
— базове моделювання рукава
— побудова рукава реглан
— побудова комірів
— базове моделювання комірів
— Побудова капюшонів

Авторська програма Наталії Єфремової — це збалансований і перероблений комплекс світових методик і власного 20-річного досвіду роботи конструктором одягу. Індивідуальний підхід у системі освіти Ukrainian Fashion Education Group допомагає кожному учаснику реалізувати свої власні ідеї та вирішити особисті завдання, саме тому в групі займаються до 10 осіб. Курс призначений для дизайнерів, швачок і конструкторів початківців, а також для всіх тих, хто бажає навчитися професійним основам конструювання та моделювання одягу.

 

Автор програми і куратор курсу: Наталія Єфремова — інженер-технолог швейного виробництва з 20-річним стажем виготовлення швейних виробів у тому числі з натуральної шкіри та хутра. Дипломований інженер-технолог і педагог. За більш ніж десятирічний період педагогічної діяльності навчила близько трьохсот фахівців за напрямами конструювання і технологія виготовлення швейних виробів з тканин. Серед учнів Наталії як успішні рядові конструктори і приватні підприємці, так і добре відомі у Харкові та за його межами дизайнери, в тому числі Олег Тарнавський і засновниця дитячого бренду одягу Anna Yerofeeva.
Початок курсу: 9.10.2020


Тривалість: 7 занять по 3 години


Розклад: п’ятниця, з 15-00 до 18-00


Адреса: Харків, площа Свободи, 8


Вартість: 3700 грн