Перейти к оплате

Модульне макетування

Застосування модульного принципу макетування одягу відкриває нові можливості в напрямку формоутворення костюма, а також креативні рішення заповнення його форми та об’єму.
Воркшоп являє собою практичне поєднання використання як існуючих знань конструювання та особливостей технологічної обробки одягу, так і розвиток навичок просторового мислення в процесі створення одягу з акцентом на екологічність. При розробці макета з комплексу модулів ви отримаєте більш глибоке розуміння взаємозв’язків між матеріалом, процесом дизайну і кінцевим продуктом. По завершенні воркшопу ви зможете використовувати створену одиницю одягу в якості рішення інноваційного та сталого дизайну, а також проявляти ряд авторських рішень в здатності мінімізувати текстильні відходи за допомогою модульного макетування.

Майстер-клас призначений для дизайнерів та конструкторів одягу, а також для тох вахівців, хто працює з цифоровими програмами по створенню 3D одягу.

 

Викладач: Аліна Гахова
Дизайнер одягу з 12-ти річним стажем.
Має дві вищі освіти в сфері дизайну одягу. Займається дослідницькою діяльністю в галузі інноваційних засобів еко-дизайну в одязі. Основні професійні інтереси — Zero-Waste Fashion і створення екологічно чистого одягу.
Фахові викладапькі дісципліни: Робота в матеріалі, Формоутворення, Моделювання та Макетування.


Дата: 15 травня


Час 11:00-16:00


Формат: workshop


Вартість: 500 грн


"Модульне макетування"

  • 500 грн.
    В корзину