Опубліковано повну програму Ukrainian Fashion Week SS20

З 31 серпня по 4 вересня у Києві відбудуться покази колекцій українських дизайнерів. Цього сезону оргкомітет UFW оголосив 64 дизайнерські бренди, 45 шоу та презентацій, 5 спеціальних проектів, ініційованих Ukrainian Fashion Week, 6 лекцій та публічних обговорень. Другий рік поспіль у межах Українського тижня моди із освітніми лекціями виступить і засновниця UFEG Марина Лосева. Головна локація Українського тижня моди — Мистецький Арсенал.

 

GLOBAL UKRAINE

31 серпня у зоні BE SUSTAINABLE! запланована презентація виставки «Fashion Revolution: Майбутнє текстилю», яка продемонструє нові ініціативи модної індустрії Швеції, спрямовані на створення більш стійкої системи виготовлення, транспортування, використання та утилізації одягу: дослідницькі проекти, бізнес-кейси, стартапи та готові колекції, розроблені за принципами sustainable fashion.

Наступного дня у Правому крилі Мистецького Арсеналу відбудеться лекція “Майбутня система індустрії моди” Малін Віоли Веннберґ, яка працює менеджером із комунікацій у Mistra Future Fashion у Стокгольмі. Mistra Future Fashion – це міждисциплінарна дослідницька програма, спрямована на системні зміни в модній індустрії та суспільстві. Програма має унікальну системну перспективу, що функціонує в консорціумі з 15 дослідницькими партнерами та понад 50 галузевими партнерами.

1 вересня можна буде завітати і на презентацію проекту ЕССО Leather Factory Petit у спеціальній локації бренду. Восени датська марка взуття ЕССО відсвяткує 25-річчя в Україні. Начесть ювілею, спільно з INTERTOP Ukraine, компанія вперше представить мініфабрику ЕССО Leather Factory Petit у нашій країні. Гості Ukrainian Fashion Week зможуть побачити процес обробки шкіри та технології створення готових виробів, які учасники майстер-класів зможуть випробувати власноруч.

4 вересня у Правому крилі MA координатор IED-Istituto Europeo di Design в Мілані та Флоренції та стиліст власного бренду чоловічого одягу Фабіо ді Нікола виступить з відкритою лекцією “WEB-мода. Сучасні технології: виклики та можливості” компаніями. Фабіо співпрацює з відомими модними брендами, створює одяг для зйомок фільмів та виступів музикантів. Реєстрація на лекцію за посиланням:

https://www.ied.edu/lecture-at-mystetskyi-arsenal-on-september-4-2019?fbclid=IwAR2raaBNWnqzgv5UJo8BqV74_B86hTX6-kg74yvB03bpL6tjGm3jYVY7l18

 

BE SUSTAINABLE!

Рух sustainable fashion вже кілька років залишається пріоритетним напрямком для Ukrainian Fashion Week. Заради його розвитку у колаборації з Sustainable Fashion Pad був створений міждисциплінарний проект BE SUSTAINABLE! Проект взаємодіє з аудиторією через лекторій та інтерактивний простір, який поєднує демонстрацію стійких практик, дизайну, соціальної відповідальності та технологічних інновацій для інтеграції цих елементів в українську модну індустрію. Цього сезону в рамках лекторія відбудеться панельна дискусія “Be Sustainable: від виклику до реальності”, в якій візьмуть участь представники наукової та fashion-спільноти, які працюють у різних напрямках.

 

NEW GENERATION

Підтримуючи молоді таланти, UFW започаткував конкурси “Погляд у майбутнє”, EPSON DIGITAL FASHION та проекти New Names та Fresh Fashion. 4 вересня учасники цих проектів представлять свої колекції у межах програми New Generation Day. До того ж, одразу після показу фіналістів EPSON DIGITAL FASHION відбудеться Церемонія нагородження переможців. Закриє сезон UFW весна-літо 2020 фінальне шоу соціального конкурсу SAFE FASHION від Rozetka та Ukrainian Fashion Week. У форматі перформансу, на пішохідному переході перед Мистецьким Арсеналом, буде представлена колекція фіналістів конкурсу, який актуалізує тему безпеки пішоходів на дорозі.

 

MUNICIPAL PROJECT

У Мистецькому Арсеналі буде відкритий спеціальний простір, що ознайомить fashion-аудиторію з провідними брендами, які працюють з вуличною естетикою: AATSU, ACT.1, ARCH, DFF, Keep, Métrique та Riot Division. Зареєструватися на відвідання Municipal Project з 31 серпня по 4 вересня можна за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeDc20LyiXri9ZCIJsUVFCMeiGkZ59kCV03Vd2epbRhcuBb5g/viewform?fbclid=IwAR05wM_anlVn229iXbSz1kptCaDEeq6LTFSLwxrVEv0yFXyNU3tF4TaxJSs

FASHION FILM

3 вересня відбудеться допрем’єрний показ документального фільму “Геніальний кутюр’є“ від KyivMusicFilm, який розповідає про останні роки Іва Сен-Лорана та його Модний дім. Олів’є Мейру майже на три роки отримав ексклюзивний доступ до майстерень Дому Yves Saint Laurent, де його легендарний засновник готував свої останні колекції. Роботу над фільмом було завершено ще у 2001 році, але проти випуску картини виступив партнер Сен-Лорана − П’єр Берже. Лише наприкінці 2015 року, через 7 років після смерті Сен-Лорана, Берже змінює свою думку і дає добро на вихід картини.

Повний розклад UFW SS20 доступний за посиланням: http://fashionweek.ua/schedule

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *