Триває відбірковий етап конкурсу Big Beginners у восьми номінаціях

Ми дуже раді вашому щірому інтересу до нашого проєкту — першому в Україні конкурсу цифрової моди! Для зручності учасників ми зібрали всі деталі щодо номінацій конкурсу та умов подання робіт у нашому журналі Blur. Переходьте за посиланням: http://blur-fashion.com/bigbeginnerscontest

Нагадаємо, що з 15 липня по 15 серпня 2020 року відбувається відбірковий етап Big Beginners. Оргкомітет приймає концепції та ескізи цифрових образів (одягу, взуття та аксесуарів). У конкурсі можуть взяти участь fashion-дизайнери, стилісти, концепт-художники, 3D-візуалізатори та інші фахівці креативних індустрій віком від 16 років. Приймаються як індивідуальні, так і групові роботи. Участь у конкурсі безкоштовна. 20 серпня буде оголошено півфіналістів Big Beginners, а фіналисті зможуть продовжити змагання з 25 серпня по 25 вересня.

Номінації конкурсу Big Beginners:

■ Hyperreality | статична робота
■ Hyperreality | анімована робота
■ Imagination | статична робота
■ Imagination | анімована робота
■ Game Space & Cybersport | статична робота
■ Game Space & Cybersport | анімована робота
■ Digital Pattern | статична робота
■ Digital Pattern | анімована робота

У номінаціях Hyperreality приймаються роботи, які виконані в жанрі гіперреальність, де головним чином оцінюється вміння відтворювати речі в цифровому світі, максимально ототожнені з реальним одягом. У номінаціях Imagination оцінюються роботи, в яких не стримується уява — нереальні речі в нереальному середовищі, на які може не впливати гравітація та інші явища. Головне, аби ваш проєкт мав чітку концепцію. У номінаціях Game Space & Cybersport оргкомітет приймає віртуальний одяг та аксесуари, розроблені для героїв відеоігор. Digital Pattern — це можливість продемонструвати принт чи серію цифрових принтів, використовуючи складні градієнти, гіпернасичені кольори, ефекти піксалізаціі та інші прийоми.

І зовсім скоро ми почнемо розповідати про членів жюрі та призи для переможців Big Beginners Digital-Only Fashion Contest. Слідкуйте за новинами та сміливо надсилайте свої віртуальні образи. Бажаємо натхнення та удачі!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *