UFEG побував у Лондоні

Завершилася наша надзвичайно насичена fashion-подорож до однієї з модних столиць світу

У перший день освітньої мандрівки наші студенти на чолі із засновницею UFEG Мариною Лосєвою побували в гостях у компанії RAEBURN, яка вже 10 років займається ресайклінгом та апсайклінгом. У колабораціях із різноманітними компаніями, включаючи The Walt Disney Company та бренди Moncler і Timberland, fashion-студія створює одяг, взуття, аксесуари, іграшки та предмети інтер’єру з перероблених матеріалів. Крім того, у просторі RAEBURN щомісячно проходять лекції, семінари та дискусії, пов’язані з відповідальним дизайном. Наша група побачила сукні з переробленої військової мапи, куртку з парашуту, шубу з хутра, використаного у військових цілях, та інші стійкі дизайн-проекти.

 

 

Наступного дня ми відвідали головний офіс компанії WGSN та побачили, де і як працюють експерти світового лідера з прогнозування модних трендів. У штаб-квартирі наших партнерів надихає все — від великих мудбордів до маленьких стікерів з імовірними назвами майбутніх трендів, які розклеєні по стінах.

 

 

Після цього ми вирушили на зустріч з британським стилістом Becky Seager, яка працює з виданнями Vogue, Vanity Fair, L’Officiel і світовими знаменитостями, включаючи Кейт Мосс і Бейонсе. Ще однією важливою подією стало знайомство зі стилістом Laura Lightbody — випускницею престижного Central Saint Martins, яка працювала з багатьма американськими та британськими селебріті, включаючи Black Eyed Peas, та змінила ставлення індустрії до денного гардеробу. Також ми мали честь познайомитися із Татяною Кротовською, яка розповіла про свій досвід роботи в журналі LOVE, агенстві Gabrielle Shaw Communication, організації заходів The Future of Voice Activated Technology, Thriving on the new area of sustainability, а також про те, чому майбутнє індустрії за економікою оренди.

Під час подорожі наші студенти завітали до магазинів на легендарній вулиці Savile Row, побували на лекції Jodi Muter-Hamilton про технології та інновації у світі моди, а також на найбільшій fashion-виставці в Британії Pure London, що збирає передових інсайдерів індустрії. Ще однією знаковою локацією став музей Вікторії і Альберта, в якому проходить виставка робіт культового fashion-фотографа сучасності — Тіма Вокера. Його творчість входить в обов’язкову навчальну програму Ukrainian Fashion Education Group і у дизайнерів, і у стилістів. Крім того, наша група завітала до виставки Alexander McQuenn у флагманському магазині бренду в центрі Лондона.

 

 

Продовжуємо інтеграційну місію UFEG, що стирає кордони! Наступна зупинка — Париж.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *