UFEG презентував перший в Україні цифровий fashion-показ

Щовесни наші студенти демонструють свої випускні роботи на Fashion Area. Цього року захід відбувається в новому форматі: UFEG розмиває кордони між реальним та діджитал-світом і залучає новітні технології. З грудня UFEG жив «подвійним життям». Разом із роботою над традиційними колекціями ми працювали у віртуальній реальності, створюючи світ цифрової моди. І доки ми готуємося до фізичних показів, про які ще обовязково розповімо, ми з радістю презентуємо новий діджитал-формат.

 

 

Впродовж декількох місяців разом із викладачами наші студенти опановували діджитал-дисципліни. Кропітка та складна командна робота надала можливість побачити цифрову моду у всій її красі. І ми дуже раді, що цим показом започатковуємо одразу декілька нових ініціатив і створюємо нову концепцію та систему цифрової моди, про яку регулярно будемо розповідати.

А наразі насолоджуйтеся першим відео цього діджитал-сезону, до якого ввійшли роботи з колекцій випускників першого та другого курсів Fashion Design School при UFEG: Олени Семененко, Андрія Колесніченка, Марії Руденко та Марини Кузьміної. Незабаром розкажемо про кожну колекцію окремо та анонсуємо наступних учасників FashionArea digital edition.

 

 

Вітаємо випускників та всю команду UFEG із чудовою роботою! Окрему подяку висловлюємо нашим викладачам, які долучилися до роботи, і про них ми також розповімо найближчим часом. Починаємо нову сторінку української моди та робимо внесок до розвитку світової fashion-індустрії!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *