UFEG провели незабутній вікенд у Києві

Культурно-освітня програма та щаслива нагода побачитися зі студентами з різних міст України

30 жовтня ми відвідали Приватний музей костюма і стилю Вікторії Лисенко, де зібрано біля 100 автентичних чоловічих та жіночих костюмів та суконь, а також біля 700 експонатів дореволюційних часів – Вікторіанської епохи. Ми занурилися в міську моду 1830-1920 років і побачили, які вбрання обирали жінки та чоловіки для прогулянок, чаювання, важливих прийомів та домашнього дозвілля.

 

 

Серед найцінніших експонатів музею — вінчальна сукня від Чарльза Уорта, засновника першого в історії будинку моди (House of Worth у Парижі)! Вбрання 1903-1904 років виконано з з шовкового атласу дюшес і шовкового тюлю. Спідницю прикрашають «квітки апельсину» ручної роботи, виготовлені з воску. Вони були традиційним елементом образу нареченої, символізуючи дівочу цноту. Попереднім власником сукні був Музей сучасного мистецтва в Нью-Йорку. Тепер цінний експонат знаходиться в Києві.

 

 

Далі UFEG завітав до Мистецького Арсеналу на виставку львівського художника «Андрій Сагайковський. Декорації. Ласкаво просимо!». Проект продовжує лінію репрезентацію визначних імен у новітній історії українського мистецтва.

 

 

31 жовтня на нас чекала відкрита зустріч-семінар з дизайнером та стилістом Іриною Джус в Inveria Space. Ми не тільки дізналися про історію, концепцію та позиціонування марки DZHUS, а й наживо побачили, як трансформуються багатофункціональні вироби бренду! Він пропонує утилітарний авангард як альтернативу fashion-шаблонами та дотримується ідеології vegetarian-friendly.

 

 

Ірина розповіла про свій шлях становлення як дизайнера — від освіти до заснування власної марки, а також про діяльність у сфері стайлінгу — співробітництво з брендами та відомими особистостями. Безмежно раді, що Ірина поділилася з нашими студентами безцінним досвідом, архівними прикладами робіт та продемонструвала речі з інноваційним кроєм з останніх колекцій.

 

 

Ті, хто не мав можливості відвідати зустріч наживо, долучилися до нас онлайн.

Більш того, під час поїздки наша редакція поспілкувалася з передовим українським дизайнером Федором Возіановим у його студії. І ви вже можете прочитати інтерв’ю в нашому журналі Blur!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *