UFEG провів першу в Україні конференцію з біодизайну в моді

17 листопада відбулися виступи наших спікерів, і ми неймовірно натхненні тим, що зробили перший і такий важливий крок на зустріч міжгалузевій співпраці. На одному онлайн-майданчику зібралися науковці, дизайнери та інші fashion-фахівці, щоб обговорити, як ми можемо побудувати дійсно здорові відносини з нашою планетою.

Конференція Biodesign розпочалася з доповіді засновниці UFEG Марини Лосєвої, яка відповіла на питання, чому саме в цьому напрямку – створенні матеріалів за участі живих організмів — полягає майбутнє індустрії.

 

 

В онлайн-заході взяли участь доктор фармацевтичних наук, професор, завідуюча кафедрою біотехнології Національного фармацевтичного університету Наталя Хохленкова з доповіддю «Наука та мистецтво в біодизайні», кандидат фармацевтичних наук, доцент кафедри НФаУ Ольга Калюжна з виступом «Генетична інженерія: арт трансформація «живих форм»» та студент UFEG Андрій Колесніченко, який представив огляд новітніх біоматеріалів.

 

 

Спікери розповіли про використання бактерій, водоростів, грибів та інших організмів для створення інноваційних екологічних матеріалів та навели приклади успішних проектів, які реалізуються по всьому світу. Один з них — стартап ще однієї учасниці нашої конференції.

 

 

Юлія Бялецька, співзасновниця проекту S.Lab Case Study, поділилася власним досвідом – як та чому sustainable-лабораторія виготовляє предмети з міцелію та технічної коноплі, які повністю розкладаються в грунті. Юлія навіть продемонструвала нам кілька своїх робіт.

 

 

Дякуємо спікерам і всім учасникам нашої конференції! Віримо, що науковці та fashion-фахівці зможуть побудувати симбіотичну систему створення одягу, взуття та аксесуарів з турботою про природу.

Якщо ви не мали змоги приєднатися до конференції, ви можете придбати запис у нашого менеджера. Звертайтеся в дірект сторінки.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *