UFEG виграв свій перший міжнародний грант

Пам’ятаєте, навесні ми розповідали вам про створення нашої Громадської Організації «Модна Ініціатива», мета якої розробляти культурні та просвітницькі проекти на перетині моди, мистецтва, культури та соціальних проблем суспільства? Тож тепер ми готові поділитися з вами її успіхами — ми виграли свій перший міжнародний грант!
Наша ГО розпочинає участь у міжнародному проекті «Тандем» — колоборації культурних менеджерів. Ми, разом із двома іншими організаціями з України та Вірменії, протягом одного року будемо розробляти та реалізовувати спільний проект — до 1 червня 2020-го.

Він буде присвячений дослідженню жіночого внутрішнього та зовнішньог в моді; що приховуємо а що навпаки намагаємось якомога більше демонструвати. Як взагалі, як сьогодні мода впливає на жіночість. Тож попереду на нас чекає купа роботи, а ви чекайте на новини!

Програма «Тандем» підтримує соціальні зміни через проекти у галузі культури. Платформа допомагає культурним менеджерам розвивати нові навички та будувати зв’язки із закордонними колегами.
«Тандем» проводить організація MitOst, яка була заснована у 1996 році, щоб сприяти освіті та співпраці громадянського суспільства Німеччини та Східної Європи. З цього часу MitOst зросла до організації із 45 робітниками та 1400 членами з 45 країн, яка служить дахом для різноманітних програм співпраці, зустрічей випускників та міжнародних заходів.

Вітаємо засновницю нашої Громадскої Організації Марину Лосєву та кураторку Марину Конєву, яка виборола для нас цей грант!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *