В UFEG розпочався новий навчальний рік

Вітаємо студентів та викладачів нашої освітньої платформи з початком занять! Цього тижня, з 9 вересня, в нас відбувся запуск кількох напрямків в онлайн та офлайн форматах, включаючи Fashion Design School, Fashion Stylist. Pro та Fashion Stylist. Base, на які вступили студенти з різних міст України та закордону.

На перших лекціях ми завжді ради познайомитися з новими студентами та розповісти більше про наших викладачів, підхід Ukrainian Fashion Education Group, навчальні програми, розклад лекцій та найближчі заходи UFEG, до яких варто приєднатися.

Найближчими місяцями студенти Fashion Design School опанують 15 дисциплін, включаючи історію та теорію моди, джерела натхнення, fashion drawing, композицію, систему модних трендів, матеріалознавство та основи sustainable fashion.

Тим часом стилісти вивчатимуть структуру візуальних кодів моди і стилю, цифрову персональну стилістику, модні стилі сучасності, психологію одягу, етику роботи з клієнтами, основи fashion-фотографії та багато інших напрямків.

 

 

Бажаємо плідного та натхненного навчального року, адже UFEG — це освіта, що надихає!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *