Відкрито прийом заявок на участь у конкурсі Big Beginners

Нарешті настала довгоочікувана мить — ми починаємо прийом робіт учасників на Big Beginners Digital-Only Fashion Contest. Це перший в Україні та Східній Європі конкурс, присвячений цифровій моді, що існує лише у віртуальному світі. Проєкт створено трьома організаціями: освітньою платформою Ukrainian Fashion Education Group, цифровою модною сценою Fashion Area та професійним порталом для інсайдерів fashion-індустрії Blur.

Цифрові технології назавжди змінили світ та індустрію моди. Настав час створювати нові сенси та fashion-продукти, які відповідають вимогам часу. Мета нашого конкурсу — сприяти розвитку діджитал-моди та дизайнерів, які працюють у передовій сфері, та піднести їхню творчу уяву на наступний рівень. Ми прагнемо збудувати нову систему цінностей та підтримувати розвиток свідомої моди: цифровий одяг не шкодить довкіллю, адже не виготовляється фізично та використовується лише у віртуальному просторі.

З 15 липня по 15 серпня 2020 року відбувається відбірковий етап Big Beginners. Оргкомітет приймає концепції та ескізи цифрових образів (одягу, взуття та аксесуарів). У конкурсі можуть взяти участь fashion-дизайнери, стилісти, концепт-художники, 3D-візуалізатори та інші фахівці креативних індустрій віком від 16 років. Приймаються як індивідуальні, так і групові роботи. Участь у конкурсі безкоштовна. 20 серпня буде оголошено півфіналістів Big Beginners, а фіналисті зможуть продовжити змагання з 25 серпня по 25 вересня.

Реєстрація на конкурс та детальна інформація щодо номінацій за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdwvT085OytRu2mibMpaHsmS9an_Cys91Vx1yA2jn7bDcj0cQ/viewform

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *