Випускники UFEG представлять проєкт ANTHROPOCENE на Ukrainian Fashion Week No season 2021

Останні кілька місяців наші дизайнери-випускники працювали над груповим проєктом. І результат їхньої роботи ви побачите під час трансляції модного показу 8 лютого в межах Українського тижня моди, адже цього сезону Ukrainian Fashion Week частково відбудеться в онлайн форматі. Трансляція розпочнеться о 19:15 за посиланням: https://megogo.net/ru/view/10849805-ukrainian-fashion-week.html

ANTHROPOCENE

Людство вступило в геологічну епоху антропоцену — вперше за історію існування Землі саме люди відіграють головну роль в екосистемі планети. Очевидно, це накладає колосальну відповідальність на індустрію моди. Тому молоді дизайнери сьогодні не просто шукають нові форми створення одягу, а й нові форми відношень із планетою — симбіотичні та безпечні для Землі.

Саме цьому пошуку присвячений випускний проєкт дизайнерів UFEG, який складається з двох частин:

Form & Function. ZERO-WASTE. Якою має бути форма-функція сьогодні, аби звести до нуля відходи виробництва? Відповідаючи на це питання, випускники надихнулися роботами сучасних архітекторів, які створюють футуристичні будівлі та простори для свідомої людини 21 століття. На Ukrainian Fashion Week дизайнери продемонструють предмети одягу як арт-об’єкти, що спонукають замислитися та звернути увагу на форми та функції одягу найближчого майбутнього. При створенні всіх образів студенти використовували принцип zero-waste, що не залишає відходи крою та шиття.

Блок BIODESIGN присвячений найекологічнішому способу створення одягу. Вперше в Україні випускники UFEG створили «живі речі», вирощені в лабораторії у співпраці з S.Lab за допомогою грибного міцелію. До того ж всі моделі виготовлені з природних матеріалів, які повністю біорозкладні та абсолютно безпечні для Землі. Продовжуючи концепцію нових форм створення моди, дизайнери надихалися самою ідеєю антропоцену, реалізуючи через одяг мрію про те, що люди зможуть не лише зберегти, а й відтворити екосистему, продовжуючи життя на планеті.

До складу учасників групового проєкту ввійшли випускники UFEG Марія Сопіна, Юлія Орлова, Анастасія Чемерченко, Алена Гришина, Марія Руденко та Надія Коркіна.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *