Вперше на Українському тижні моди: студентка UFEG представила віртуальну колекцію на шоу Starter Runway

3 вересня студенти Fashion Design School при UFEG представили свої випускні роботи на Ukrainian Fashion Week. Гості Мистецького Арсеналу побачили шоу, яке об’єднало реальних моделей та цифрових аватарів, адже впродовж навчання студенти не тільки працювали над фізичними колекціями одягу, а й опановували діджитал-дизайн.

У фіналі шоу на екрані з’явилися віртуальні моделі Олени Семененко, які продемонстрували її колекцію NEO Парадигма, натхненну «розумними» містами майбутнього:

 

 

«Кожне місто могло би володіти унікальним характером та локально вирішувати екологічні проблеми, — вважає дизайнерка. — Це можуть бути міста-острови на воді в регіонах землетрусів і цунамі або землескреби в пустелях. Будинки можуть бути створені з пластикових відходів і водоростей та роздруковані на 3D-принтері. Або з біотканей, вирощених біодізайнерами, — гібридних форм організмів, які використовують енергію сонця, вітру та геотермальну енергію для забезпечення потреб людини».

Футуристична архітектура надихнула Олену на експерименти з кроєм. Принти колекції — це фантастична флора, яка мутує та говорить про неминучий реінжиніринг природи.

Колекція створена в 3D, тому повністю екологічна, оскільки для неї не використовувалися природні ресурси. Це символізує злиття мистецтва, технологій та бажання зберегти неповторну екосистему планети. де люди живуть в гармонії з природою.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *