Завершилася наша подорож до Парижа

Група наших студентів на чолі із засновницею UFEG Мариною Лосевою повернулася з паризької fashion-мандрівки, під час якої ми відвідали наймасштабнішу та найвпливовішу міжнароднану виставку текстилю Première Vision Paris. Крім того, наші студенти побували у Fondation Louis Vuitton, галереї Azzedine Alaïa, Musée d’Orsay, Музеї декоративного мистецтва в Луврі (Les Arts Décoratifs), а також у місцевих концепт-сторах.

Подорож до модної столиці розпочалася з відвідування Fondation Louis Vuitton, де наразі представлені виставки Pablo Picasso та Sharlotte Perriand із особистих колекцій Бернара Арно. Увесь наступний день ми присвятили виставці Première Vision, на яку з’їхалися дизайнери, фахівці швейної справи, експерти з тканини та фурнітури, а також байєри, дистриб’ютори та імпортери з різних куточків світу. У сезоні весна-літо 2021 експоненти приділили особливу увагу екологічно відповідальним рішенням та технологічним інноваціям. Цього року наші студенти мають персональну екскурсію численними павільйонами Première Vision, під час якої представники компанії знайомлять із тим, як влаштована виставка, а також радять, на що краще звернути особливу увагу під час роботи на своєю колекцією. До речі, нашій групі була надана можливість відвідувати закриту лаунж-зону для відпочинку. Цей важливий день завершився на стенді студії тканин «Соль», де засновниця одного з найбільших текстильних конгломератів Європи Олександра Калошина розповіла про влаштування ринку та створеннення принтів.

 

 

Побувавши в галереї Azzedine Alaïa, наші студенти побачили творіння двох геніальних дизайнерів — безпосередньо Azzedine Alaїa та Cristobal Balenciaga, яких за правом називають скульпторами та архітекторами крою. На паризькій виставці були вперше представлені разом 56 легендарних суконь модельєрів. За словами засновниці UFEG Марини Лосєвої, це поєднання створило дивну гармонію, де загальний підхід творчого мислення та процесу проектування двох художників звучить в божественний унісон.

 

 

Оскільки зв’язок моди з художнім світом дуже міцний, ще однією важливою локацією став третій за популярністю музей Парижа і десятий світу — Musée d’Orsay — одне з найбільших у світі зібрань європейського живопису та скульптури періоду 1850-1910 рр. У музеї наші студенти-дизайнери та стилісти надихалися працями Клода Моне, Ван Гога, Едґара Деґа та інших митців, які створили найвидатніші полотна.

 

 

Нагадуємо, що в кінці березня ми їдемо до Мілану і до нас ще можна приєднатися. А якщо ви хочете взяти участь у наступних UFEG-подорожах до Лондону чи Парижу, та належите до UFEG-спільноти, звертайтесь до менеджера вже сьогодні! Звертайтеся у direct нашої сторінки у FB або за телефонами: +38 067 578 66 03, +38 099 012 90 50.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *