Next Ideas. Головні модні теми сезону весна-літо 2020

Швидкість і повнота змін та невпинний інформаційний потік диктують дуже високі темпи оберту ідей. Те, що ще вчора здавалося божевільним, сьогодні стає мейнстрімом, а вже завтра буде проголошене неприйнятним. Бігти вдвічі швидше, ніж просто з усіх ніг, як казала Королева керроллівській Алісі, – такий темп став звичним в світі сучасної моди, де Zara вже не встигає за трендами, а її конкуренти виводять нові моделі на ринок всього за тиждень. Не втратити вектор руху в майбутнє допомагають «тонкі сигнали», які вказують дорогу тим, хто бачить їх тут і зараз.
Лекція «Next Ideas. Головні модні теми сезону весна-літо 2020» буде корисна широкому колу творців змістовного продукту в сфері моди та інших лайфстайл-категоріях – від дизайнерів та стилістів до бренд-менеджерів, маркетологів та SMM-спеціалістів. Розглядатимемо ключові соціальні, культурні та естетичні тенденції, які формуватимуть споживчі настрої та комунікаційні стратегії через рік.
Колі вже всі можуть легко дізнатися, що ти робив минулим літом, фокус інтересу зміщується на майбутнє. Чого ти бажатимеш, що купуватимеш і вдягатимеш наступного літа? Про це і поговоримо.

Куратор: Марія Халізєва. Фешн-оглядач, журналіст і аналітик. У минулому — редактор відділу культури газети «Комерсант-Україна», редактор модного журналу Esquire Україна, шеф-редактор української версії Бюро 24/7 і лонч-редактор L’Officiel Казахстан. Сьогодні — учасник українських видань L’Officiel і Vogue, постійний лектор курсу «Мода» в Київській академії медіамистецтва, засновник освітнього проекту Ukrainian Fashion Campus (Дніпро), консультант з брендінгу і комунікаційної стратегії в сфері моди.


Дата/час: 25 червня, вівторок, 18:30 — 20:30.


Адреса: м. Київ, вул. Льва Толстого, 3


Вартість: 450 грн


Додаткові довідки за телефонами: 067-578-66-03