Перейти к оплате

Oнлайн курс «3D візуалізація одягу»

3D візуалізація одягу — це нова реальність в сучасному підході до дизайн процесу. Пошук дизайн рішення, опрацювання зразків, підбір матеріалів і кольорової гами — все це займає довгий час — місяці кропіткої роботи та великі фінансові вкладення при традиційному підході до виробництва одягу. Однак цифрова 3D візуалізація дозволяє мінімізувати ваші витрати на всіх етапах і звести весь процес до використання одного програмного забезпечення — CLO3D.

Даний онлайн курс є першим в Україні і розроблений не тільки для того щоб навчити вас з програмним забезпеченням, але також і продемонструвати всі привілеї переходу на цифрове відпрацьовування дизайн рішень аж до фінального зразка.
Крім стандартних виробів, впродовж курсу ви зможете опрацювати власний творчий проект-від ескізу на папері, до повністю анімованого цифрового показу з усіма стилістичними особливостями. Робота буде заснована на індивідуальному підході, де ми обговоримо який метод для дизайн експерименту найкраще підійде для вашого проекту:
— драпірування або стандартні лекала;
— підберемо фурнітуру і тканини;
— опрацюємо стиль;
— анімацію і середовище.
Фінальним результатом буде персонально розроблений вами 3D показ вашого виробу, включаючи всі вихідні файли, а також документацію і лекала для виготовлення реального виробу.

Безумовною перевагою нашого курсу є те, що для успішної роботи на вам НЕ потрібно мати поглиблених знань конструювання або виробництва одягу! Важливо вміти донести свою ідею на папері (ескіз) і розуміти базові основи фізичних властивостей матеріалів. У разі потреби викладач допоможе в реалізації конструкцій і підборі відповідних матеріалів для вашого дизайн проекту.

Заняття будуть проходити двічі на тиждень онлайн з домашніми завданнями в проміжку. Для роботи вам буде потрібно ноутбук, або стаціонарний персональний компьютер, а також встановлене програмне забезпечення CLO3D (пробна версія доступна безкоштовно на період курсу).
Кількісь місць в групі обмежена

Куратор курсу: Катерина Рябчикова, фахівець з digital fashion, лектор в Academy of Design (Colombo, Sri Lanka).Випускниця Української Інженерно- Педагогічної Академії (Харків, Україна) за фахом Fashion Design. Також Катерина є розробницею освітнього курсу з CLO3D, який включений в учбовий план Northumbria University, UK


Початок: 10 червня


Графік: Двічі на тиждень, понеділок та четвер, з 18-00 до 20-00,
9 занять
Доступ до всіх лекційних матеріалів забезпечується весь час протягом курсу, також всі учасники курсу мають змогу спілкування з викладачм відносно домашніх завдань в проміжках між заняттями.


Вартість: раннє бронювання: 1950 грн. (до 25 травня)
2300 грн (до 10 червня)


Додаткові довідки за телефонами: 067-578-66-03, 095-807-43-01

"Oнлайн курс "3D візуалізація одягу""

  • 2300 грн.
    В корзину