Fashion Stylist. Pro

Fashion Stylist. Pro

Професія fashion-стиліста входить у ТОП-10 найпопулярніших і найбільш затребуваних професій найближчого майбутнього, а сфера її застосування набагато ширше, ніж ми звикли уявляти. Вже сьогодні майже всі напрямки fashion індустрії — від персональної стилістики до роботи з селебріті й онлайн fashion-журналами вимагають досвідченої руки та художньої точки зору стиліста. А з появою нових тренд-концептів, зростання свідомого споживання та розвитку digital-середовища роль модних професіоналів буде тільки зростати.

Якщо ви хочете навчитися професійній fashion-стилістиці з урахуванням digital-моди, працювати в глянці або в fashion digital-виданнях, стилізувати fashion-зйомки для популярних брендів, створювати свої власні стилістичні розробки, вміти «іконізувати» образ, створювати новий fashion світ, і освоїти візуальну мову одягу, тоді цей курс для вас!

stylist

У програмі курсу: система моди, структура візуальних кодів моди та стилю, цифрова персональна стилістика, модні стилі сучасності, ДНК fashion-бренду, основи позиціонування та fashion-брендингу, візуальні мистецтва в моді, тренд-аналітика, теорія моди, історія моди, психологія одягу, етика роботи з клієнтами, основи fashion-фотографії, світові стилісти-інфлюенсери, персональна селебрітіз-стилістика, основи тренд-прогнозування, робота з графічними редакторами, світовий глянець і впливові digital-видання, fashion make-up, матеріалознавство, fashion-глосарій, створення мудбордов. Окремо слід відзначити, що вся робота з трендами проходить на основі матеріалів світового лідера в області тренд-прогнозування компанії WGSN.

Практичний блок курсу спрямований на отримання всіх необхідних для fashion-стилістів навичок зі створення лукбука, кампейна, каталогів, тематичних і предметних зйомок. Оскільки багато наших студентів живуть в різних містах України та за її межами, практику можна пройти за вибором в Харкові чи Києві. Також є можливість пройти практику дистанційно та взяти участь у зйомках digital-cover для журналу Blur. Всі роботи, виконані на курсі, студенти отримують для використання в своєму професійному портфоліо.

 

Ментор курсу: Марина Лосева
Викладачі: Альона Брюханова, Дар’я Морган, Яна Сорока, Олена Попельнюк, Валерія Кравченко, Анна Чирва
Вартість: 3200 грн/міс при оплаті до 1 серпня. 3500 грн/міс з 2 серпня. При оплаті за весь курс одразу — знижка 5%
Початок курсу: 13 вересня 2021
Тривалість: : 4,5 місяці
Розклад: 2 рази на тиждень по 2,5 години — понеділок, середа.
10:30-13:00
Library day: субота/неділя

 

*Кількість місць обмежена.
**Для навчання потрібно володіти базовим рівнем знань із персональної стилістики — колористика, типування зовнішності, підбір гардеробу.

Для реєстрації на курс заповніть, будь ласка, анкету, і наші менеджери зв’яжуться з вами.

Якщо у вас виникли додаткові питання, зв’яжіться з нашими менеджерами за телефонами:

+38 067 578 66 03
+38 095 428 84 00

Також можна поставити питання, заповнивши форму: https://docs.google.com/forms/d/1K0G_hiOnhRmOPrS3yFpy3ppWgLaMDNzmGwV0YjoIDXk

1 Comment

Comments are closed.