Презентація курсу Fashion Stylist.Pro

Запрошуємо на зустріч з куратором та презентацію програми!

15 серпня, о 18:30
Професія fashion — стиліст входить до ТОП-10 найбільш затребуваних та популярних професій найближчого майбутнього. А область її застосування набагато ширша, ніж ми звикли уявляти. Вже сьогодні майже всі напрямки fashion індустрії — від персональної стилістики до роботи з селебрітіз та онлайн fashion журналами потребують досвідченої руки та художнього погляду стиліста. А з появою нових тренд-концептів та росту свідомого споживання роль модних професіоналів буде лише зростати.
За минулий рік наші курси закінчили близько сорока стилістів, і більшість з них працює за фахом та успішно будує професійну кар’єру.

Система моди, модні стилі сучасності, ДНК фешн бренда, візуальні мистецтва в моді, тренд-аналітика, fashion-фотографія, fashion-глянець… ось далеко не повний список дисциплін, які входять до складу курсу! А більш детальніше дізнатись про програму, викладачів, процес навчання та все інше ви зможете вже 15 серпня на презентації курсу та знайомстві з куратором, засновницею UFEG, Мариною Лосєвою.
Попередня реєстрація обов’язкова.

Будь ласка, заповніть форму:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScdSFFLCYy_XheStxMHYkkAraFolQg66bm5zfs0nhsLIKjovw/viewform

або напишіть менеджеру в direct ufeg.official
або зв’яжіться з нами за телефонами
+38-067-578-66-03
+38-099-012-90-50