Перейти к оплате

СИСТЕМА МОДИ: modern fashion today

Мода повинна змінюватися: в цьому полягає її головна і невід’ємна властивість. Колись вона змінювалася раз на півстоліття, потім — раз на десятиліття, у другій половині ХХ століття рахунок йшов на роки, а в XXI-му — на сезони або навіть місяці. І це тільки видима частина модного процесу, за якою встигають стежити стихійні послідовники. У той час як «підводний» його частину стрясають тектонічні зрушення, перевіряючи на міцність фундаментальні, для певного часу, закони, відпрацьовані алгоритми та непорушні правила.
Курс «Система моди: modern fashion today» призначений для тих, хто працює в модній індустрії, і для тих, кому хочеться зрозуміти, що змінилося в ній з тих пір, як змінилося все. Кутюр’є стали креативними директорами, модні будинки — luxury-брендами, столиця моди переїхала з Парижа в Стокгольм, звичні дві колекції на рік перетворилися в вісім, а сезонні поставки змінилися капсульними drops.
Звичні схеми більше не працюють, і потрібно освоювати новий підхід до дизайну, заново вибудовувати ключові виробничі процеси і комунікацію з аудиторією. За чотири лекції ми розкладемо сучасний fashion-механізм по поличках, щоб зрозуміти, в чому суть фундаментальних змін, як вони впливають на індустрію моди, як враховувати ці зміни в роботі і які глобальні тенденції продовжують змінювати світ, в якому ми живемо, шиємо і одягаємося .
 

Куратор курсу: Марія Халізєва. Фешн-оглядач, журналіст і аналітик. У минулому — редактор моди журналу Esquire Україна, шеф-редактор української версії Buro 24/7 і лонч-редактор L’Officiel Казахстан. Сьогодні — контриб’ютор українських видань L’Officiel і Vogue.


Старт: 2 квітня


Графік: 2; 4; 9; 11 квітня з 11-00 до 14-00.


Ціна: 1350 грн


"СИСТЕМА МОДИ: modern fashion today"

  • 1350 грн.
    В корзину