Перейти к оплате

Стилістика для дизайнерів

Стилістика для дизайнерів — це вивірений практикум для тих, хто створює професійну моду. Адже окрім цікавої ідеї та належного художнього оформлення вкрай важливо розумітися і на людях, які цей одяг будуть носити. Власне, це ті першооснови моди, які допоможуть створювати збалансовані та комерційно вдалі колекції в цілому та персоналізовані образи зокрема.
Тож почнемо з головного:
цей курс включає в себе відразу два напрямки: ✔️fashion-стилістику;
✔️персональну стилістку.

Спираючись на наш досвід, ми абсолютно переконані, що таке поєднання – це один з найбільш вдалих способів швидко, всебічно і якісно освоїти основи улюбленої професії. Власне, за один курс ви отримуєте дві спеціалізації. Тому і кураторів на курсі – два.

Альона Брюханова – ментор напрямку Fashion Stylist і Дар’я Морган – ментор напрямки Personal Stylist (Персональний стиліст).

Вся програма влаштована таким чином, що ви одночасно освоюєте обидва напрямки, отримуючи щотижня теоретичні дисципліни і практичні навички і в модній, і в персональній стилістиці.

Наші методики дозволяють навчатися інтенсивно, за короткий період освоюючи великий обсяг нового матеріалу.

Програма Stylist. Personal and Fashion призначена для тих, хто тільки приступає до вивчення стилістики, і включає в себе наступні дисципліни:

— Блок Персональна стилістика: теорія стилю і іміджу, основи персональної стилістики, кольорознавство і колористика в моді, види і типи фігур, корекція фігури, оптичні ілюзії в костюмі та образі, типування зовнішності, аксесуари, принти, вектори стилю, розумний гардероб, шопінг, етика і психологія роботи з клієнтом.

— Блок Fashion стилістика: основні відмінності персональної і fashion стилістики, колаборація в fashion стайлинге, історія костюма, основи fashion стайлінгу, fashion feeds — модні фокуси трендів, матеріалознавство, знакові особистості в світовому fashion стайлінгу, editorial для інстаграм.

Крім цього всі наші заняття проходять з урахуванням самих передових знань в області тренд прогнозування. Адже ми – єдина в Україні освітня установа, що забезпечує своїм студентам доступ до знань світового лідера в області тренд-прогнозування компанії WGSN. Ну і, нарешті, стаючи нашою студенткою або студентом, ви стаєте частиною професійної fashion-спільноти, і крім приємного спілкування з колегами отримуєте цілий ряд бонусів і переваг.

Ми гарантуємо якість знань!

Як завжди багато практики.

Адже наш підхід – Learning by doing, що означає Вчимося роблячи.

Саме такий підхід збалансованої теорії і достатньої практики, забезпечує вам можливість почати професійно працювати відразу після закінчення курсу!

 

Про кураторів.

Ментор напрямку Personal Stylist — Дар’я Морган.

Професійний стиліст, професійний психолог.
Освіта: Італійська школа моди і стилю.
Харківський Національний Університет Внутрішніх Справ; Учасник багатьох психологічних конференцій і тренінгів; 7 років досвіду роботи в психотерапії, 5 років -Практика стиліст. З 2014 року досліджує взаємозв’язок внутрішнього змісту людини і зовнішнього прояву. «Психологія одягу», «Психологія стилю» є базовими напрямками діяльності Дар’ї Морган в підході роботи з клієнтами.

Ментор напрямку Fashion Stylist — Альона Брюханова.

Стиліст. Випускниця Istituto Marangoni London за фахом Fashion Styling. Досвід роботи більше семи років, в тому числі для London Fashion Week, Vogue.it, Ozon, Client Magazine і Temperley London. Була провідним візуальним мерчендайзером компанії MD Fashion.

 

Вартість: 3200 грн / міс
При оплаті до 30 квітня: 2950 грн/місяць

Початок занять: 22 червня
Тривалість: 2,5 місяці
Розклад: 2 рази на тиждень, (вівторок і четвер) по 2.5 години.
Ранкова група: 10:30 — 13:00
Формат: online

 

Кількість місць в групах обмежена.
Для попередньої реєстрації заповніть, будь ласка, анкету, і наші менеджери зв’яжуться з вами.

Якщо у вас виникли додаткові питання, зв’яжіться з нашими менеджерами за телефоном:
+380 (95) 428 84 00

"Стилістика для дизайнерів"

  • Повна вартiсть

    2950 грн.
    В корзину
  • Передплата

    1000 грн.
    В корзину