Перейти к оплате

Трендпрогнозування. Online course

Розуміння трендів — фундаментальний навик для всіх без винятку фахівців модної індустрії.

Як створюються тренди? Який взаємозв’язок між певним способом життя і модою, що зароджується? Як соціальні та культурні зміни в житті суспільства «матеріалізуються» в одязі та нових стилістичних напрямках? Які чинники впливають на створення трендів? Що таке циклічність моди і які закономірності її виникнення? З чого складається «анатомія тренда» та як влаштовано трендпрогнозування?

На ці та багато інших питань, які стосуються модного прогнозування, ви знайдете відповіді на нашому новому курсі Трендпрогнозування.

В ході даної освітньо-практичної програми ви навчитеся:

– орієнтуватися в системі трендпрогнозування;
– розрізняти та відстежувати джерела походження тренда;
– аналізувати ймовірність виникнення тренда;
– створювати структуру макротренда;
– працювати зі шкалою модності;
– досліджувати та правильно працювати з ресурсами, що публікують професійні тренди;
– застосовувати отримані знання та інструменти для своєї професійної діяльності.

Курс складається з двох основних блоків: теоретичного і практичного. Триває вісім тижнів і влаштований таким чином, що кожного тижня ви вивчаєте певну тему в теорії і тут же закріплюєте її на наступному занятті на практиці.

Проводите research, досліджуєте закономірність модних циклів, робите стилістичні, колористичні та силуетні прогнози, вивчаєте джерела походження трендів, і в підсумку — робите тренд-дослідження, яке буде опубліковано в журналі www.blur-fashion.com

А крім цього — ви зможете познайомитися з устроєм системи трендпрогнозування на прикладі світового лідера в області трендпрогнозування компанії WGSN.
Курс призначений для всіх fashion-фахівців, залучених до процесу створення моди — дизайнерів, стилістів, блогерів, фотографів, власників fashion-брендів і т.д.

 

Ментор курсу: Марина Лосєва. Fashion-эксперт, засновниця UFEG, член Ради Української Моди.


Викладачі курсу: Марина Лосєва, Альона Брюханова.
Альона Брюханова: Стиліст. Випускниця Istituto Marangoni London за фахом Fashion Styling. Досвід роботи більше семи років, в тому числі для London Fashion Week, Vogue.it, Ozon, Client Magazine і Temperley London. Була провідним візуальним мерчендайзером компанії MD Fashion.


Дата/Час проведення:
10.08
понеділок, середа 10:30-13:00


Тривалість:
1,5 місяці


Вартість: 5300 грн


"Трендпрогнозування. Online course"

  • Передплата

    1000 грн.
    В корзину
  • 5300 грн.
    В корзину