Студенти UFEG покажуть свої випускні колекції на головному подіумі країни

Впродовж навчання в Fashion Design School наші студенти одночасно опановували фізичний і діджитал-дизайн, тому за кілька місяців не тільки розробили власні колекції, а й створили перше в Україні віртуальне fashion show. 3 вересня дизайнери продовжать розмивати кордони між дійсністю та віртуальним простором на Ukrainian Fashion Week, адже в показі візьмуть участь як реальні моделі, так і цифрові аватари, які будуть оживати в променях прожекторів.

Перший показ на UFW ми назвали Starter Runway, що досить символічно для початківців, адже слово «runway», яким зазвичай називають модний подіум, означає злітно-посадкову смугу для літаків. На шоу свої колекції продемонструють 11 студентів Fashion Design School при UFEG.

Учасники Starter Runway

Діана Нгуен | Безтурботнiсть

Студентка представляє колекцію одягу для молодіжного активного відпочинку: вечірок, фестивалів і батлів. Образи відображають підліткову весняну безтурботність і жвавість. Яскраві кольорові рішення і техніка tie-dye, oversize-силуети і цікавий спортивний крій дозволяють контрастувати на тлі інших і створювати настрій собі та оточуючим. При цьому більшість образів представлені як гендернофлюїдні.

Георгій Зейков | Мирний одяг

Дизайнер представить колекцію, що сполучає в собі історичні конструкції, технологічність та елементи військової уніформи. Бренд «Past. Future. Uniform» використовує військові технології для мирних цілей — виробництва довговічного повсякденного одягу. Такі речі вдрізняються зносостійкістю та зручністю, а ще дарують друге життя невикористаній амуніції та засобам індивідуального захисту.

Яна Данюк | Органічна енергія

Сучасне життя диктує швидку зміну подій, навіть протягом дня, тому дизайнерка вибирає легке перетворення робочого та повсякденного одягу в вечірній та святковий. Менше предметів — більше образів. Розробляючи колекцію, Яна черпала натхнення з різних джерел: стилю ар-нуво з візерунками природних елементів і параметричної архітектури. Також на колекції відбилися зображення жінок на полотнах Альфонса Мухи — дівоча граціозність вільно, але невід’ємно вписана в орнаментальну систему.

Катерина Сiрик | Сила ефімерного

Наскільки сильними є невловимі речі? Що таке енергія для нас сьогодні? Чи достатньо уваги ми приділяємо нематеріальним речам? Цими питаннями задалася Катерина Сірик під час самоізоляції. Колекція The Power of Ethereal створена для жінок, які навчилися розуміти та цінувати межі свого енергетичного поля. І неважливо, чи вони childsfree або багатодітні мами, бізнес-леді або домогосподарки, головне, що вони екологічні по відношенню до себе і навколишнього світу.

Марія Руденко | Право на вибір

Колекція студентки відсилає до субкультури панків кінця 1970-х — початку 80-х років. У цей яскравий та отруйний час з’явився легендарний гурт Sex Pistols під керівництвом тієї самої революціонерки в світі моди Вів’єн Вествуд. Ідеологія панків — це протест, і він проявляється в колекції: дизайнерка протестує проти надмірного споживання, звертаючись до апсайклінгу деніму. Разом з тим робота студентки порушить питання споживчого ставлення до жінок і «дозвіл» жінок виставляти себе як своєрідний товар.

Марина Кузьміна | Стоїк

Робота натхненна античною філософією стоїків та архітектурою майбутнього. Це історія про пошук точки опори в сучасному непередбачуваному світі. Замість того, щоб турбуватися про речі, які ми не можемо контролювати, потрібно концентруватися на тому, над чим ми маємо владу. Одяг — це один з предметів нашого особистого вибору, та сама оболонка, в якій ми вирішуємо проживати це життя. Незважаючи на чіткість ліній, форм, помірність кольорової палітри, в колекції є місце чуттєвості завдяки вирізам, лінії спини та силуетам, що підкреслюють фігуру.

Олена Гришина | Прості чарівні речі

Колекція дизайнерки демонструє зв’язок часів — минулого та сьогодення. Олена створила образи за мотивами творчості майстрів ХХ-го століття: Клімта, Тіффані, Гауді, Омара Райо та Вазарелі, втіливши їх у вигляді повітряних і прозорих виробів з натуральної органзи з розписом батик. Дизайнерка обирає творчий підхід до життя та гардеробу: кожен образ складається з двох виробів — нижньої та верхньої сукні, які можна надягати окремо.

Олена Онiщенко | Гра на контрастах

Дизайнерка надихалася тісним взаємозв’язком між технічною досконалістю і творчістю. Емоціями, відчуттям польоту, прагненням людини летіти далі, вище, швидше. Вірою в те, що все хороше, що можна уявити, колись відтвориться в реальності. Вдивляючись у технічні творіння, геометричні конструкції, можна бачити нові контури. Уява прагне до розширення свого простору. З його допомогою відбувається стирання встановлених меж і створення нових. Перетин науки та мистецтва збагачує всі області, робить цей взаємозв’язок яскравіше.

Олена Попельнюк | Космічні бедуїнки

Поштовхом до створення колекції стали знімки з орбіти Марса в дозволі 4К. Дизайнер розмірковує про те, як перехід на нові етапи еволюції людства посприяв еволюції жіночого. Сильна, інтелектуальна, доброзичлива, допитлива, завжди готова запропонувати допомогу — такою представлена жінка-дослідник в роботі студентки.

Олена Семененко | NEO Парадигма

Дизайнерка створила колекцію, розмірковуючи про «розумні» міста майбутнього, де люди живуть в гармонії з природою. В пошуках нових фантастичних силуетів, футуристична архітектура надихнула Олену на експерименти з кроєм. Принти колекції — це фантастична флора, яка мутує та говорить про неминучий реінжиніринг природи.

Колекція створена в 3D, тому повністю екологічна, оскільки для неї не використовувалися природні ресурси. Це символізує злиття мистецтва, технологій та бажання зберегти неповторну екосистему планети.

Марія Сопіна | Глобальна амбікультура

Час монокультур залишився позаду, а біля витоків перевороту консерватизму стоїть англійська молодь — teddy boys. Їх сміливість дала сильний поштовх для глобального змішання культур. Наша студентка представить не просто колекцію, а мультикультурну проекцію, де сплітаються дві несумісні частини: протест teddy boys і якутські народні традиції.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *