Студенти UFEG провели edutainment-вихідні в Києві

28-29 травня на наших студентів з різних міст України чекали надихаючі освітні події.

Спершу ми завітали в Indposhiv Bespoke House, де нас зустріла засновниця Дому Катерина Возіанова разом із стилістом і клієнт-менеджером ательє Олегом Шендриком. Вони натхненно розповіли про концепцію, структуру та підхід Indposhiv до створення костюмів найвищої якості за індивідуальними лекалами. Наші студенти на власні очі побачили різні етапи процесу створення виробів та скористалися можливістю поставити питання Катерині та Олегу.

 

 

Наш meet up продовжився в студії Федора Возіанова. Дизайнер-дослідник розповів про головні етапи своєї кар‘єри та продемонстрував моделі з таких знакових колекцій, як «Супрематизм 2.0», «Дух відсутності» та «One Pattern», що розмивають межі між дизайном одягу, предметним дизайном та мистецтвом.

 

 

В суботу ми зустрілися в INVERIA на лекції історика моди та fashion-критика Зої Звіняцьківської. Продовжуючи edutainment програму цих вихідних, разом із авторкою книги «In progress. Fashion of Ukraine since 1991» ми занурилися в історію вітчизняної моди доби незалежності та розглянули різноманітні колекції цього періоду – від прикладів деконструкції радянського міфу 1990-х років до діджитал-моди сьогодення.

 

 

Насамкінець нашого fashion-вікенду ми доторкнулися до мистецтва українських художників – відвідали виставки «Камінь б‘є камінь» Нікіти Кадана та групову експозицію «Згадати той день коли» в PinchukArtCentre.

 

 

Були дуже раді побачитися з нашими студентами та провести ці дні разом! До зустрічі!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *